Biblioteka

Przedmioty

Przedmiotów: 219

Miecze

Przedmiot PoziomAtakObronaWagaCena
Sztylet 18—9,55
Rapier 111—1560
Brązowy miecz 112—3550
Srebrny sztylet 112—8,8180
Krótki miecz 114—3570
Katana 818—31400
Zatruty sztylet 818—9750
Szeroki miecz 1522—501300
Długi miecz 2528—424500
Ognisty miecz 3533—239000
Miecz dwuręczny Dwuręczna — bez tarczy 3844267014 000
Kościane ostrze 5242—5830 000

Topory i kastety

Obuchy i młoty

Przedmiot PoziomAtakObronaWagaCena
Drewniany młotek 110—4035
Nabijana pałka 114—3570
Młot kowalski 819—62450
Żelazna buława 1223—701100
Morgensztern 1826—542200
Bojowy młot 2832—886500
Młot wojenny Dwuręczna — bez tarczy 4251299518 000
Złocony młot 4843—11026 000
Kościana pałka 5245—6833 000

Łuki, kusze, noże

Przedmiot PoziomAtakZasięgWagaCena
Nóż do rzucania —144525
Łuk myśliwski 116531400
Kusza 12264452500
Długi łuk 20255306000
Ciężka kusza 323846012 000
Elfi łuk 403453425 000
Kościana kusza 504846540 000
Kościany łuk 524453645 000

Różdżki i kostury

Tarcze

Przedmiot PoziomObronaWagaCena
Drewniana tarcza 1104020
Malowana tarcza 51342150
Mosiężna tarcza 81660400
Barbarzyńska tarcza 121852800
Stalowa tarcza 1520621200
Nabijany puklerz 1822501800
Krasnoludzka tarcza 2524554000
Tarcza trójkątna 3027686500
Tarcza wieżowa 38308212 000
Kolczasta tarcza 42337816 000
Tarcza strażnika 48367625 000
Koronna tarcza 50388032 000
Kościana tarcza 52407034 000

Księgi zaklęć

Hełmy

Zbroje

Przedmiot PoziomPancerzWagaCena
Skórzana zbroja —44245
Nabijana zbroja —55890
Kolczuga —8100200
Szata magika +1 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 1320150
Szata ucznia +1 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 10518900
Kaftan zwiadowcy +1 do walki na dystans 10526900
Mosiężna zbroja 121080900
Elfia kolczuga 1511601200
Płaszcz ducha +1 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 186192400
Zbroja paladyna +1 do walki na dystans 187292400
Zbroja łuskowa 18121051600
Barbarzyńska zbroja 20131352200
Zbroja berserkera +5% szybkości 2211902600
Zbroja płytowa 25141203500
Szata czarodzieja +2 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 288206000
Płaszcz tropiciela +2 do walki na dystans 289326000
Szlachecka zbroja 2814955000
Zbroja rycerska 32161206000
Mroczna zbroja 36171008000
Królewska szata łuskowa +2 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 3892112 000
Zbroja amazonki +2 do walki na dystans 38113512 000
Zbroja koronna 40189912 000
Zbroja ziemnego tytana +2 do walki toporem 441812020 000
Zbroja ognistego olbrzyma +2 do walki mieczem 441812020 000
Zbroja wietrznego kolosa +2 do walki obuchem 441812020 000
Szata arcymaga +3 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 48112222 000
Zbroja mistrza łucznictwa +3 do walki na dystans 48133822 000
Złota zbroja 48208022 000
Pryzmatyczna zbroja +8% szybkości 50187926 000
Zbroja ze smoczych łusek +2 do obrony tarczą 552211430 000
Całun snów +4 do poziomu magii · Tylko dla magów i druidów 56122326 000
Upiorny napierśnik +4 do walki na dystans 56154026 000
Demoniczna zbroja 58238038 000
Magiczna zbroja płytowa +3 do obrony tarczą 60248545 000

Nogawice

Buty

Amulety

Pierścienie

Amunicja

Przedmiot AtakWagaCena
Strzała 50,73
Bełt 60,33

Mikstury

Przedmiot ZdrowieManaWagaCena
Mikstura zdrowia 150—0,350
Mikstura many —1000,350
Wielka mikstura zdrowia 400—0,3125
Wielka mikstura many —3000,3125
Najwyższa mikstura zdrowia 800—0,3310
Najwyższa mikstura many —6000,3310

Jedzenie

Przedmiot ZdrowieSytośćWagaCena
Chleb 62 min0,52
Ryba 102 min0,83
Szynka 166 min14

Narzędzia i inne

Przedmiot WagaCena
Pochodnia 0,42
Kilof 550
Łopata 550

Przedmioty zadań

Monety

Przedmiot WagaCena
Złota moneta 0,11
Platynowa moneta 0,1100
Kryształowa moneta 0,110 000

Poradniki na ten temat